home      PGL PGL Lasy
Państwowe
  blog edukatora          blog leśniczego          skrzydlate myśli     

autor Rafał   data 2011-12-31

Kochani,

Dziękuje za spędzony ptasi rok! :) Było mi niezmiernie miło dla Was pisać. Nie udało się nam dokończyć cyklu o ptakach z miasta, ale głowy do góry. Nic straconego. Gołębie, wróble czy wrony doczekają się należnej im uwagi. Nie zapominajcie o nich, gdyż to właśnie z nimi spotykacie się na codzień. Podpatrujcie je podczas spacerów po mieście, czekając na tramwajowym przystanku czy w drodze do szkoły. Z ich zachowań możemy się wiele nauczyć o ptasim świecie.

To był bardzo owocny rok. Uczyliśmy się dokarmiać ptaki, rozpoznawać najciekawsze gatunki, najrzadsze, te największe i te najmniejsze. Przeżywaliśmy wspólnie Bubobory, obrączkowaliśmy bieliki, poznawaliśmy ptasią literaturę. Rok to zdecydowanie za mało na podróż po ptasim świecie, dlatego mam nadzieję, że jego różnorodność będziecie odkrywać przez całe życie. I tego właśnie Wam życzę, rozwijania swoich pasji, nie tylko tych ornitologicznych :)

WSZYSTKIEGO DOBREGO W NOWYM ROKU, SPEŁNIAJCIE MARZENIA!

Rafał
rafal@erys.pl

Komentarze (0)

Dodaj komentarz

Wpisz swoje imię
Twój komentarz
Wpisz kod z obrazka   
Zdjęcie CAPTCHA Odśwież obrazek

LOGIN

 

Archiwum

2011 (69)
styczeń (10)
luty (6)
marzec (9)
kwiecień (5)
maj (8)
czerwiec (6)
lipiec (6)
sierpień (4)
wrzesień (5)
październik (4)
listopad (4)
grudzień (2)
2012 (61)
2013 (48)
2014 (4)
Kanał RSS - nowy

 
 
Serwisy internetowe Lasów Państwowych wykorzystują pliki cookies. Korzystanie z witryny oznacza zgodę na ich zapis lub wykorzystanie.
Więcej informacji znajdziesz w naszej Polityce Prywatności.
Akceptuję politykę prywatności
zamknij